FREAKSHAKE

Freakshake to wysoko proteinowy,  gęsty i kremowy shake  na bazie mleka i odżywki białkowej w towarzystwie przekąski w postaci  donuta i lekkiego kremu.
Serwujemy w kuflu, który zachwyca wyglądem, smakiem i spokojnie może zastąpić posiłek.

To słodki deser bez cukru i glutenu o zawartości  białka co najmniej 35G!!

Jak chcesz wpisać w dietę to wystarczy wprowadzić cyfry, podajemy kalorie i makro do każdego naszego freaka.

BOUNTY

BOUNTY

Dominujące smaki freaka to kokos i czekolada. Na przegryzkę czekoladowy donut, śmietanka kokosowa, wiórki i jeszcze raz czekolada.


 

587kcal B: 42 W:25 T: 33

MONTE

MONTE

Dominujące smaki freaka to wanilia, nutella, orzech laskowy i czekolada. Na przegryzkę czekoladowy donut, waniliowa śmietanka i chrupiące orzechy.


455kcal B:41 W:22 T:22

SŁONY KARMEL

SŁONY KARMEL

Dominujące smaki freaka to intensywny słodko słony karmel, waniliowa nutka. Na przegryzkę lekko cynamonowy donut, orzechowy krem i szczypta soli.


653kcal B: 47 W:33  T: 34

CZEKO-MALINA

CZEKO-MALINA

Dominujące smaki freaka to słodka czekolada, kwaśna malina i jeszcze raz czekolada. Na przegryzkę czekoladowy  donut, waniliowy krem i świeże owoce.


495 B:43 W: 32 T: 29

TIRAMISU

TIRAMISU

Dominujące smaki freaka to intensywna kawa i wanilia. Na przegryzkę lekki biszkopt i krem tiramisu. To najchudszy i najmniej słodki freak z naszej oferty.


343kcal B:34 W:15 T:14

SNIKERS

SNIKERS

Dominujące smaki freaka to intensywny słodki  karmel, masło orzechowe, orzeszki, czekolada. Na przegryzkę lekko cynamonowy donut, orzechowy krem i chrupiące orzeszki. Deser na wypasie.


684kcal B: 47 W:41 T: 34

CZEKO-WIŚNIA

CZEKO-WIŚNIA

Dominujące smaki freaka to słodka czekolada, kwaśna wiśnia i jeszcze raz czekolada. Na przegryzkę czekoladowy  donut, waniliowy krem i świeże owoce.


495 B:43 W: 32 T: 29

Wróc do oferty